• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

ACTINOVO Liposoomne Glutatioon, 250ml

27,81 € 30,90 €

Tootekood: AN28
Kaubamärk: Actinovo

Glutatioon/Gluthation on elutähtis ja tõhus organismis esinev antioksüdant, mida leidub peaaegu kõigis inimrakkudes. See kaitseb meie DNA-d, rakulipiide ja valke vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressi eest. Seetõttu võib iga süsteem kehas olla mõjutatav glutatiooni tasemest, eriti aga immuunsüsteem, närvisüsteem, seedesüsteem ja kopsud. Sellel ainel on ka oluline roll raua ainevahetuses.

Lisaks rakkude kaitsmisele on see ka oluline komponent meie keha detoksikatsiooni jaoks, mis on toksiliste ainete neutraliseerimise protsess ja nende eemaldamine kehast ning mille eesmärk on puhastada keha siseorganeid, süsteeme ja kudesid saasteainete eest. Biotransformatsiooni käigus seotakse ja muudetakse vees lahustuvaks mittekasutatavad ained, nagu pestitsiidid, ravimid ja raskemetallid, et neid saaks seejärel neerude kaudu väljutada.

Vältige glutatiooni puudust

Väävlit sisaldavat tripeptiidi toodab organism glutamiinhappest, tsüsteiinist ja glütsiinist maksas. Kuigi glutatioon on endogeenne aine, võivad tugev oksüdatiivne stress ja kehv toitumine põhjustada selle puudust, mille tagajärjeks võib olla kaitsesüsteemi nõrgenemine.

Glutatiooni on 2 vormi: oksüdeeritud glutatioon (halb glutatioon) ja redutseeritud glutatioon (hea glutatioon) Tavaliselt on inimkehas redutseeritud glutatiooni ja oksüdeeritud glutatiooni suhe 9:1. Erinevate toksiliste mõjutuste tõttu on aga tasakaal organismis nihkunud oksüdeeritud oleku suunas. Kuid ainult redutseeritud kuju glutatioonil on antioksüdantne toime ja elutähtsad ülesanded! ActiNovo lipsoomne glutatioon on seetõttu redutseeritud kujul (GSH), et tagada parim võimalik imendumine ja toime organismis!

Lipsomaalne glutatioon, millel on kõrge imendumise garantii

ACTINOVO uuringus võtsid katsealused igapäevaselt lipsomaalse glutatiooni annuse suukaudselt. Tulemus: glutahtionitase vereseerumis võis võrreldes tavapäraste toodetega tõusta kuni 63 korda!  Juba 10 ml päevase annusega varustatakse keha 400 mg glutatiooniga. Võrdluseks: see vastab 1330 grammile avokaadole!

Glutatioon

Nagu "tioon" glutatiooni nimes viitab, sisaldab see molekul looduslikult väävlit, mis toob paratamatult kaasa erilise lõhna ja maitse! Palun ärge laske end segadusse ajada: väävlimaitse on täiesti normaalne, kuulub aine olemusse ja ei tähenda, et toode on rikutud!

Kasutamine: Tarbi 10ml (2 teelusikat) päevas.

Hoiustamine: Pärast avamist hoida külmkapis ja tarbida 6 nädala jooksul.

Toode ei ole tervisliku elustiili ja tasakaalustatud ning mitmekesise toitumise asendaja.
Mitte ületada päevast soovituslikku annust.
Ei sobi lastele ja rasedatele.
Sisaldus ja koostisosad

Päevane annus 10 ml sisaldab: 

Glutatioon 400mg

Koostisosad: Vesi, fosfolipiidid, naatrium-L-askorbaat, astelpaju ekstrakt, redutseeritud glutatioon, happesuse suurendaja (sidrunhape).

Allergeenid: Puuduvad

Sarnased tooted