• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

ACTINOVO Liposoomne R-alfa lipoehape + C vitamiin, 250ml

26,01 € 28,90 €

 

Tootekood: AN21
Kaubamärk: Actinovo

R-alfa lipoehape (ALA) on looduslikult esinev väävlit sisaldav rasvhape.

Olulise koensüümina leidub alfa-lipohapet inimese mitokondrites ja see täidab rakkudes paljusid olulisi reguleerivaid funktsioone.

R-alfa lipoehape on rakulise energia tootmiseks ülioluline. Lisaks toimib see võimsa antioksüdandina vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressi vastu võitlemisel ning toetab maksa toksiliste ainete väljutamisel.

R-alfa lipoehape kuulub nagu ka koensüüm Q10 vitamiinide rühma. Need ained täidavad organismis sarnaseid funktsioone, toetades organismi immuunsüsteemi ning on  ka olulised rakkude energiaallikad.

R-alfa-lipoehapet suudab inimorganism ka ise väikestes kogustes toota ning seda võib saada ka toiduga. Hapet leidub loomsetes toodetes (veiseliha) ning seda sisaldavad tomatid, spargelkapsas ja spinat. Alfa-lipoehape on nii vees kui ka rasvlahustuv ning üks väheseid aineid, mis suudab läbida hematoentsefaalbarjääri ehk vere-aju kaitsesüsteemi.

Looduslik ja kuni 62x kõrgem biosaadavus kui tablettidel ja kapslitel!

Siiski on biosaadavus (imendumine) toidu ja traditsiooniliste toidulisanditega (kapslid, pulbrid) vaid 30%. Liposoomide kapseldamise tehnoloogia lahendab halva imendumise probleemi. Kuna liposoomi pind on valmistatud inimese rakuga samast struktuurist, tunneb keha tarnitud lipoehapet kehaga seotuna, mitte võõrainena.

ActiNovo tooted sisaldavad aktiivses vormis toitaineid uuenduslikul liposoomsel kujul, mis tagab nende maksimaalse imenduvuse läbi vereringe otse rakkudesse.

Võimas kombinatsioon C-vitamiiniga

ActiNovo liposomaalsesse koostisesse on lisatud ka väärtuslikku C-vitamiini. Seega sisaldab päevane kogus nii R-alfa lipoehapet kui ka 650 mg C-vitamiini! Mõlemad antioksüdandid toetavad üksteist keha toitainete omastamisel ning koos toidulisandina avaldavad positiivset mõju inimorganismile.

Päevase 10 ml tarbimisega saab organism 100 mg R-alfa lipoehapet ja 650 mg C-vitamiini!

 

Kasutamine: Tarbi 5ml (1 teelusikas) päevas.

Hoiustamine: Pärast avamist hoida külmkapis ja tarbida 6 nädala jooksul.

Toode ei ole tervisliku elustiili ja tasakaalustatud ning mitmekesise toitumise asendaja.
Mitte ületada päevast soovituslikku annust.
Ei ole soovitatud lastele ja rasedatele.

Sisaldus ja koostisosad

Päevane annus 10ml sisaldab: 
R-alfa lipoehape (ALA) 100mg
C-vitamiin 650mg

Koostisosad: Vesi, fosfolipiidid, naatrium-L-askorbaat, astelpajuekstrakt, hapendaja (sidrunhape), naatrium-R-lipoat

Allergeenid: Puuduvad

Sarnased tooted