• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

BETTER YOU Magneesiumiõli heaks uneks, 100ml

18,90 €

Tootekood: BY22
Kaubamärk: BetterYou

BetterYou Magnesium Oil Spray Goodnight magneesiumiõli sprei on puhas magneesiumkloriid koos salvei, bergamoti ja kummeli eeterlike õlidega rahustab meeli ja keha ning hoolitseb selle eest, et tööpäeva pinged saaksid unustatud.

Magneesium on üks olulisemaid mineraale meie kehas, mis osaleb igapäevaselt enam kui 300 biokeemilises protsessis. Kui organismis on piisavalt magneesiumi, siis suudab ta paremini vastu panna väsimusele ning suureneb ka organismi isetervenemise võime. Paljud inimesed leiavad, et magneesium on võti hea tervise juurde.

 

Magneesiumi olulisus:

Üldine heaolu – väsimust, energia puudust ja nõrkust seostatakse vähese magneesiumi tasemega organismis. Ilma magneesiumita ei suuda organism toota adenosiintrifosfaati (ATP), mille lagundamisel vabaneb rohkesti energiat, mida rakud vajavad elutalituse alalhoidmiseks.

Vaimne erksus – piisav magneesiumi tase aitab säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone. Madala magneesiumi taseme korral aga tunneb inimene end masenduses, ärritatuna või segaduses.

Lihaste tervis – hädavajalik lihaste normaalseks funktsioneerimiseks. Magneesium aitab lõdvestuda ja vabastab liigsest pingest.

Tugevad luud – ilma piisava koguse D-vitamiini ja magneesiumita on kaltsiumil raske jõuda luudesse. Magneesium aktiveerib biokeemilised protsessid, mis võimaldavad kaltsiumi imendumist.

Magneesiumiõli spreid täiendavad organismi magneesiumivarusid kiirelt ja efektiivselt ning aitavad taastada head tervist.

Milleks eelistada BetterYou magneesiumitooteid? 
Kõik BetterYou tooted läbivad range kvaliteedikontrolli ja iga partiid testitakse ISO akrediteeritud Eurofins laborites, et garanteerida parim kvaliteet ja nõuetele vastavus. Kui partii kontrolli ei läbi, siis neid tooteid turule ei lasta. Tänu oma kvaliteedile ja efektiivsusele on BetterYou tervisetooteid pärjatud mitmete kõrgelt hinnatud auhindadega.

Kasutamine: Pihustada nahale 8-10 pihustust päevas ning sisse masseerida. Üldise magneesiumipuuduse korral soovitame pihustada kõhule ja reitele. Lihaspingete puhul erinevates keha piirkondades soovitame pihustada just probleemsele piirkonnale (õlad, jalad vms.). Sobib kasutamiseks ka massaaziõlina. Väga tõhus lihaskrampide puhul. Ei ole soovitatav rasedatele, rinnaga toitvatele emadele ja alla 12-aastastele lastele. Neile sobib magneesium õli-spray Originaal.

Pakend: 100ml

Sisaldus ja koostisosad

Koostis: kontsentreeritud lahus Zechstein Inside® magneesiumkloriidi (28% kontsentratsioon), eeterlikud õlid (viinamarja seemne, bergamoti, kummeli, salvei). 

Sarnased tooted