• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

BETTER YOU Magneesiumigeel, 150ml

14,90 €

Tootekood: BY24
Kaubamärk: BetterYou

Better You magneesiumigeeli kontsentreeritud koostis sobib ideaalselt neile, kes soovivad kiiresti ja tõhusalt magneesiumi taset tõsta.

Ainult teelusikatäis geeli annab 500 mg magneesiumkloriidi.

Better You magneesiumigeel sobib ideaalselt liigestele ja lihastele. Pärast nahale kandmist ja masseerimist algab kohe imendumine, mis aitab lõõgastuda ja üldist heaolu toetada.

Better You magneesiumigeel on valmistatud 1600m sügavuselt Zechsteini merepõhjast kaevandatud magneesimkloriidist, mis on seal settinud ja puhastunud üle 250 miljoni aasta. Zechsteini magneesiumkloriid on jäänud saastest puutumata ning on seega üks puhtaim maailmas.

Kasutamine: Masseeri hernetera suurune kogus geeli hoolikalt nahale ja vajadusel korda protseduuri. 

Parima tulemuse saavutamiseks kanna geel nahale pärast dušši või vanni, kuna nahk on soe ja poorid on avatud ning see hõlbustab magneesiumi imendumist.

Võib kasutada tervel kehal vältides tundlikke piirkondi (nt. silmade ümbrus). Keskendu liigestele, lihastele, probleemsetele piirkondadele. Sobib lastele ja kasutamiseks raseduse ajal.

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältige silma sattumist. Ärge kasutage kahjustatud või katkisel nahal.
Ärge ületage soovitatud annust.

Sisaldus ja koostisosad

Koostisosad: Zechstein Inside® magneesiumkloriidi heksahüdraadi (30% kontsentratsioon), hüdroksüpropüültärklisfosfaadi kontsentreeritud lahus.

Sarnased tooted