• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee
DORIAN-YATES-Black-Bombs-Rasvapoletaja-60-kapslit.jpg

DORIAN YATES Black Bombs, Rasvapõletaja, 60 kapslit

32,90 €

Tootekood: DY01
Kaubamärk: Dorian Yates

DORIAN YATES Black Bombs on efektiivne termogeene rasvapõletaja, mis soodustab ainevahetust ja kiiret rasvade põlemist.

Capsicum - on punase tšillipipra looduslik ekstrakt, mis suurendab rasvade kadu. See stimuleerib ainevahetust, suurendab rasvade oksüdeerumist ja seeläbi rasvade kehas lagundamise kiirust. On tõestatud, et see vähendab söögiisu,  puhitusi ja on looduslik põletikuvastane aine.

TeaCrine - Tekariin on kofeiini sarnase toimega. See stimuleerib närvisüsteemi ja annab energiat. Erinevalt kofeiinist ei mõjuta TeaCrine vererõhku. Lisaks kaitseb see maksa, vähendab stressist põhjustatud kahjustusi. Teakriin suurendab energiatootmist ja vähendab väsimust ning parandab jõudlust, motivatsiooni, meeleolu ja mälu, reguleerides aju neurotransmitterite taset nagu dopamiin ja adenosiin.

Teobromiin - on alkaloidne ühend, mida leidub looduslikult kakaos (šokolaadis). Teobromiin toimib stimulaatorina, parandades närvisüsteemi ja kognitiivseid võimeid. Lisaks võib teobromiin tõsta HDL-kolesterooli mida nimetatakse "heaks kolesterooliks".

Koliin - on oluline B-vitamiini kompleks, mis on vajalik keha igapäevaste funktsioonide ning üldise tervise ja heaolu jaoks. Koliin aitab vähendada kolesterooli, peamiselt maksa pirkonnast. Lisaks kasutab keha koliini atsetüülkoliini tootmiseks. Atsetüülkoliin on oluline neurotransmitter, mis on seotud mälu ja lihaste liikumisega.

DL-fenüülalaniin - on asendamatu aminohape ja valkude ehituskivi. Lisaks on see oluline komponent selliste neurotransmitterite nagu dopamiini ja adrenaliiniloomisel. Selle tulemusena võib kõrgem DL-fenüülalaniini sisaldus parandada teie meeleolu ning üldist enesekindlust ja teravust.

Kofeiin on kesknärvisüsteemi stimulant ja enimkasutatav energiat võimendav aine maailmas. Kofeiin toimib stiimulina kognitiivsetele toimingutele ja protsessidele. See parandab keskendumisvõimet, motoorikat ja üldist reaktsiooniaega. 

Kroom (pikolinaat) - on mineraal, mida leidub looduslikult paljudes toitudes. Kroompikolinaadil on kõigist kroomiallikatest kõige suurem biosaadavus ja see aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele ja hoiab veresuhkru normaalsel tasemel. Kroompikolinaat vähendab söögiisu, aidates seega kaasa rasvade põletamisele.

Kasutamine: Alusta 2 kapsli võtmisega päevas koos 250ml veega, eelistatult hommikuti. Peale 3 päeva kasutamist võta 2 kapslit koos 250ml veega 2 korda päevas (hommikuti ja peale lõunat), kuid mitte vähem kui 5 tundi enne magamaminekut.

Pakend: 60 kapslit.

Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Ei ole mõeldud kasutamiseks alla 18-aastastele. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

Sisaldus ja koostisosad

Kaks (2) kapslit sisaldab: 
Berberiini HCI 600mg
Capsicum (punase tsillipipra ekstrakt) 8: 1 200 mg
Teekriin 100mg
Teobromiin 100mg
Koliin (bitartraadina) 100mg
DL-fenüülalaniin 100mg 
Kofeiin 100mg
Kroom (pikolinaadina) 100 000 mcg

Koostisosad: Berberiini HCl, Capsicumi ekstrakt 8: 1, täidisena kasutatavad ained (naatriumkroskarmelloos, maisitärklis), Capsicumi ekstrakt 8: 1, teekriin, teobromiin, koliin (bitartraadina), DL-fenüülalaniin, kofeiin, paakumisvastased ained (talk, kolloidne räni) dioksiid, magneesiumstearaat), stabilisaator (Povidone K30), kroom (pikolinaadina).

Sarnased tooted