• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

EASY BODY Tselluliidigeel, 100ml

16,90 €

Pingutab nahka
Parandab naha elastsust
Aitab vähendada tselluliiti

 

Tootekood: Q01
Kaubamärk: QNT

Tselluliidivastane geel, mis aitab parandada naha elastsust ning kõrvaldab ebameeldiva "apelsinikoore"

QNT tselluliidivastane geel aitab teil võidelda tselluliidi vastu. Selle tõhus toime aitab teil kõrvaldada naha apelsinikoore efekti. Tänu CLA ja L-karnitiiniga rikastatud koostisele aitab see geel tõhusamalt võidelda tselluliidi vastu, kõrvaldades rasva, mis tekitab apelsinikoore efekti ja naha ebatasasusi probleemsetes piirkondades. Optimaalse toime saavutamiseks ja naha kvaliteedi parandamiseks on soovitatav kasutada Skinny Gel Cellulite'i nii hommikul kui õhtul.

Mis on tselluliit?

Tselluliit on tingitud rasva kogunemisest, mis põhjustab rasvkoe muutusi. Probleemsed piirkonnad on enamasti jalad, kõht ja tuharad. Tselluliit võib tekkida erinevatest teguritest nagu hormonaalsed muutused, veepeetus ja kudede vananemine kus liigne rasv ladustatakse rasvarakkudesse. Kogunedes võivad need põhjustada põletikku, mille tõttu nahk kaotab oma elastsuse. Naha all olevate rasvarakkude mahu suurenemine toob kaasa epidermise paisumise, mida nimetatakse tselluliidiks. Tselluliit olla põhjustatud ka vereringehäiretest, mis samuti takistavad toksiinide väljutamist.

Tõhus geel tselluliidi vastu

Skinny Easy Body geeli tselluliidivastane toime aitab teil järk-järgult kõrvaldada tselluliiti jalgadelt, kõhult ja tuharatelt. Tulemuseks on kerguse tunne ja apelsinikoore efekti vähenemine.
Tervislik, tasakaalustatud toitumine ja sport võivad aidata teil tselluliidi mõju vähendada, kuid alati sellest ei piisa. Tselluliidigeeli kasutamine aitab nahka pinguldada ja vältida selle venimist.

L-karnitiin ja CLA

Skinny tselluliidigeel on rikastatud CLA ja L-karnitiiniga. Nende 2 koostisosa toime toetab apelsinikoore efekti vähenemist, eemaldades nahaaluseid rasvamasse. Seda on lihtne peale kanda, see imendub kiiresti ja aitab nahka pinguldada. CLA ja L-karnitiini stimuleeriv toime aitab nahka toniseerida, töötades rasvarakkudes sisalduvate lipiidide kõrvaldamise nimel. 

Kasutamine:  Kandke nahale kaks korda päevas (hommikul ja õhtul). Parema efekti saavutamiseks katke soovitud osa kilega ja eemaldage 30 minuti pärast.

Geel võib põhjustada põletustunnet, eriti tundliku nahaga inimestel.

Sarnased tooted