• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

PURITAN`S PRIDE Folic Acid, Foolhape 800mcg, 250 tbl

8,93 € 11,90 €

Tootekood: PP03
Kaubamärk: Puritan`s Pride
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

On hästi teada, et foolhape on rasedatele oluline, kuid kas teadsite, et see oluline B-vitamiin toetab ka naiste ja meeste südame-veresoonkonna tervist?

Foolhape mängib olulist rolli organismi kasvuprotsessis ja uute rakkude ehituses. Lisaks sellele vajab inimkeha foolhapet ka närvisüsteemi normaalseks toimimiseks, punaste vereliblede moodustamiseks, vere kolesteroolitaseme alandamiseks, maksa töö turgutamiseks ja valkude, rasvade ning süsivesikute ainevahetuseks.

Foolhappe tarbimine on eriti oluline noorte naiste jaoks, kes soovivad lapsi saada. Nemad peavad vajaliku koguse foolhappe saamiseks tarbima lisaks tasakaalustatud toidule ka toidulisandeid, kuna rasedus kahekordistab naise organismi foolhappevajaduse. Nagu varem mainitud, siis osaleb foolhape uute tervete rakkude tootmisprotsessis. Seetõttu on tegemist üliolulise vitamiiniga terve lapse sünni jaoks ning see aitab vähendada ka erinevaid raseduse ja sünnitusega seotud riske. Peale selle on foolhappelisandite rasedusaegset kasutamist seostatud laste närvisüsteemi arengu ning parema õppeedukusega.

Toitumisnõustajad soovitavad toidust saadavatele foolhappe kogustele erilist tähelepanu pöörata just pingelistel eluperioodidel, mil stressitase organismis kasvab ja toitumisharjumused halvenevad.


Kasutamine: Üks (1) kuni kaks (2) tabletti päevas koos toiduga.

Pakend: 250 tabletti. Vastavalt tarbimisele sisaldab 125 kuni 250 päeva annust.

Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

Sisaldus ja koostisosad

Üks (1) tablett sisaldab:
Foolhape 800 mcg 

Muud koostisosad:
taimne tselluloos, dikaltsiumfosfaat. Sisaldab <2%: ränidioksiid, taimne magneesiumstearaat.

Ei sisalda: kunstlikku värvi, maitset ega magustajat, säilitusaineid, suhkrut, tärklist, piima, laktoosi, soja, gluteeni, nisu, pärmi, kala, naatriumivaba.

Sarnased tooted