• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

NOW FOODS Korallkaltsium 1000mg, 100 vegan kapslit

19,90 €

Tootekood: NOW11
Kaubamärk: NOW Foods

Korallkaltsiumi eeliseks tavalise kaltsiumi ees on tema kerge bioloogiline omastatavus.Veega kokku puutudes muutub korallkaltsium ioonideks ja seetõttu omastavad rakud selle kergesti. Tavaline kaltsium, mis satub organismi toidu ja veega, on reeglina bioloogiliselt väheaktiivne.

Korallkaltsium aitab vähendada südame-veresoonkonna ja seedeorganite haigestumise riski ning suurendada lihaste ja liigeste elastsust, taastada organismi luu- ja kõhrkudede normaalset struktuuri.

Korallkaltsium aitab parandada kesknärvisüsteemi ja kudede verevarustust, normaliseerida vererõhku ning veresuhkru taset

Now Foods korallkaltsium on suurepärane kaltsiumi leeliselise vormi allikas, mis aitab toetada seerumi tervislikku pH-taset. Lisaks sisaldab korallkaltsium looduslikult esinevaid mikroelemente, mis on olulised luude tervise ja optimaalse ensüümide aktiivsuse jaoks. 

NOW Foods`i Korallkaltsium ei ole pärit elusatest korallriffidest ega isegi ookeanikeskkonnast, vaid maapealsetest allikatest keskkonnasõbralikul viisil.

Kasutamine: Võtke 1 kapsel kaks korda päevas, soovitavalt enne sööki koos veega.

Pakend: 100 kapslit. 

Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

Sisaldus ja koostisosad

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: 

Kaltsium (fossiilsest korallkaltsiumist) 350 mg 27%
Kivistunud korallkaltsium 1 g (1000 mg)

Koostisosad: Tselluloos (kapsel), tselluloosipulber, ränidioksiid ja magneesiumstearaat (taimne allikas).

Sarnased tooted