• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

OSAVI C-vitamiin + Tsink, sidrunimaitselised kummikarud - 60 närimisvitamiini

9,95 € 13,90 €

Tootekood: OS05
Kaubamärk: Osavi

Miks on C-vitamiin nii oluline?

Me peame saama piisavalt C-vitamiini, sest meie keha ei suuda seda toota. See tähendab, et peame seda saama välistest allikatest, näiteks puu- ja köögiviljadest. C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele, närvisüsteemile ja kollageeni moodustumisele terve naha, hammaste, luude, kõhrede, veresoonte ja igemete jaoks. Samuti võib see aidata parandada psühholoogilist funktsiooni ning vähendada väsimust ja väsimust. C-vitamiin aitab kaitsta ka oksüdatiivse stressi eest, mis võib vähendada külmetushaiguste ja muude kergemate infektsioonide sümptomeid ja raskusastet.

Kuidas tsink tervisele kasu toob?

C-vitamiin ja tsink töötavad koos, et kaitsta organismi infektsioonide eest ja tugevdada immuunsüsteemi. Individuaalselt võib tsink aidata kaasa kognitiivsele funktsioonile, viljakusele ja reproduktiivsusele ning ainevahetuse kiirusele. Samuti aitab see kaasa normaalsete juuste, küünte ja naha säilimisele ning kaitseb oksüdatiivse stressi eest. OSAVI C-vitamiin + tsink maitsvad kummikarud sisaldavad 30 mg C-vitamiini ja 2,5 mg tsinki ning on mõeldud tervisliku toitumise täiendamiseks.

- Uus ja mugav toidulisandite vorm inimestele, kellel on probleeme kapslite või tablettide neelamisega.
- Sobib nii lastele ja täiskasvanutele.
- Sisaldab C-vitamiini ja tsinki immuunsüsteemi toetamiseks.
- Loodusliku sidruni maitsega.

Kasutamine: Täiskasvanud - 2 kummikaru päevas , üle 4-aastased lapsed - 1 kummikaru päevas.

Pakend: 60 kummikaru.

Maitse: Sidrun.

Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

Sisaldus ja koostisosad

Päevane annus 2 kummikaru sisaldab:

C-vitamiin 60mg 76%
Tsink 5mg 50%

Koostisosad: Suhkur, glükoosisiirup, veisegeelatiin, L-askorbiinhape, hape: sidrunhape, värvaine kurkumiin, tsinksulfaat, looduslik sidruni lõhna- ja maitseaine koos teiste looduslike lõhna- ja maitseainetega.

Sarnased tooted