• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

OSTROVIT D-vitamiin 4000IU, 120 kapslit

11,95 €

- Tugevdab immuunsüsteemi
- Vähendab diabeedi riski
- Parandab veresoonkonna tervist
- Toetab luude ja hammaste tervist

 

Tootekood: OV67
Kaubamärk: OstroVit

Miks on D-vitamiin tervisele kasulik?

Suuremat osa põhjamaalasi vaevab D-vitamiini puudus ning tasakaalustatud toidust ei saa me seda piisavalt. Liiga madal D-vitamiini tase võib põhjustada mitmeid terviseprobleeme, näiteks diabeeti, kõrgvererõhku, ainevahetushäireid ning kasvajate ja infektsioonide kasvu. Kui on tekkinud D-vitamiini puudus, siis võib tunda end väsinuna ning võivad tekivad probleemid naha, juuste, küünte ja hammastega.

D-vitamiin aitab tugevdada immuunsüsteemi ja parandada meeleolu

Suurem osa D-vitamiinist jõuab organismi päikesevalguse kaudu, mistõttu selle puudus on kõige sagedasem sügisel ja talvel, kui päevad on lühikesed ja päike nõrgem. Vitamiini allikaks võib olla ka toit, eelkõige rasvane kala, munakollane ja seened. 

Toetab üldist tervist - D-vitamiin tugevdab luid ja hambaid, samuti toetab veresoonkonda, kaitstes vereringehäirete eest. See on oluline tugi kasvajate ja diabeedi ennetamisel.

Parandab immuunsust - D-vitamiini puudus võib põhjustada sagedasi infektsioone. Tänu sellele, et D-vitamiin suurendab põletikuvastaste tsütokiinide hulka, vähendab haigestumist ja toetab immuunsüsteemi haiguste vastu võitlemisel.

Kõrge D-vitamiin sisaldus - Üks kapsel sisaldabi 4000 IU D3-vitamiini. Suurem annus on  soovitatav inimestele, kellel on diagnoositud D3-vitamiini puudus ning eakatele, kellel tavaliselt suurem D-vitamiini vajadus.

Mugav pehme kapsel - Toidulisand on saadaval pehmete ja kergesti neelatavate kapslite kujul. Kapsli sisemus on täidetud D3-vitamiini ja oliiviõliga, mis parandab vitamiini imendumist.

Kasutamine: Kasutamiseks ainult täiskasvanutele - 1 kapsel päevas koos toiduga.

Soovitatav on teha 25-(OH) D vereanalüüs ja konsulteerida enne kasutamist arsti või apteekriga.

Pakend: 120 kapslit / Sisaldab 120 päeva annust

Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

Sisaldus ja koostisosad

Toimeaine päevase annuse (1 kapsel) kohta:
D-vitamiin 100 µg / 4000 IU 2000%

Koostisosad: Oliiviõli, kapslikest (želatiin, niisutav aine: glütserool; puhastatud vesi), kolekaltsiferool (D-vitamiin).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, koorikloomi, kala.

Sarnased tooted