• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

SWANSON Inosiin 500mg, 60 kapslit

10,79 € 11,99 €

Tootekood: SW13
Kaubamärk: Swanson

Inosiin on kehale omane aine, mis osaleb terves reas organismis toimuvates protsessides. 

Olulise energiamolekuli adenosiini eelkäijana on inosiin atraktiivne lisand nii sportlastele kui ka neile, kes vajavad lisaenergiat.

Inosiin mõjutab ka närvisüsteemi ja aitab kaasa heale neuroloogilisele tervisele ja õigele neuromuskulaarsele funktsioonile. Inosiini molekul sisaldab riboosi: lihtsat suhkrut, mida soovitatakse südame -veresoonkonna haiguste ja energiapuuduse korral.

Inosiiniga varustatusest sõltub terve rida füüsilist jõudlust mõjutavaid protsesse. Nende hulka kuulub lihaskoe hapnikuga varustamise suurendamine, mis toob kaasa nii efektiivsema lihastöö kui ka treeningu kvaliteedi üldise tõusu.

Oluline mõju on sellel ka ATP taseme tõusule. Vastupidavusspordialade puhul on oluline mõju piimhappe tekkimise alandamisele jõupingutuse ajal. Inosiin on tänu oma toimele sobiv eriti vastupidavus- või jõu-vastupidavusspordialade puhul.

Kasutamine: Võtke üks kapsel kaks korda päevas koos veega.

Pakend: 60 kapslit.

Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest. Ärge võtke seda toodet, kui olete rase või toidate last rinnaga.

Sisaldus ja koostisosad

Üks kapsel sisaldab: 
Inosiin 500 mg 

Muud koostisosad: Hüpromelloos (taimne kapsel), võib sisaldada ühte või mitut järgmistest ainetest: mikrokristalne tselluloos (taimne kiud), magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Sarnased tooted