• Tasuta tarne pakiautomaati alates 59 eurost
  • Tel +372 510 4010
  • E-post info@vitaplus.ee

SWEDISH NUTRA Vitamiinid mehele ja naisele, 2x500ml

39,95 € 43,90 €

 

Tootekood: SN23
Kaubamärk: Swedish Nutra

Elujõudu, energiat ja tervist teile mõlemale!

Vedelad multivitamiinid meestele ja naistele - Mugav ja tõhus toidulisand igapäevase vitamiini- ja mineraalainete vajaduste rahuldamiseks.

Vitamiinid on ühendid, mis on vajalikud meie keha normaalseks toimimiseks. Kuna keha ei saa neist enamusi ise toota, peame neid saama toidust. Ilma vitamiinideta ei suudaks meie keha täita selliseid elutähtsaid ülesandeid nagu toidu muundamine energiaks, tervete luude, hammaste, lihaste ja naha säilitamine ning närvisüsteemi ja immuunsüsteemi nõuetekohane toimimine.

Kas tõesti on oluline, et mehed ja naised võtaksid erinevaid multivitamiine?

Meestel ja naistel on erinevad toitumisvajadused, mis tulenevad peamiselt meie bioloogilistest omadustest ja elustiilist. Näiteks üle 40-aastased naised kaotavad kiiremini luutihedust ja võivad saada kasu multivitamiinist, mis sisaldab rohkem kaltsiumi. Menstruatsiooni ajal kaotab naine märkimisväärse koguse rauda, mida ta peab samuti asendama. Tsink on vajalik testosterooni tootmiseks, seega peaksid mehed tagama, et nad võtavad selle mikroelemendi lisaannuseid.

Vedelad multivitamiinid naistele ja meestele

Kodused majapidamistööd, laste kasvatamine ja tööl käimine. See kõik võib olla väga kurnav ja kiire elustiil tähendab sageli, et te ei saa piisavalt teatud toitaineid. Puudujäägid võivad põhjustada ebameeldivaid tagajärgi: võib tekkida pidev väsimus ja kurnatus, mis raskendab veelgi igapäevast toimetulekut. Spetsiaalselt naistele mõeldud vedel multivitamiin aitab teil taas tippvormis olla!

Liiga palju stressi? Sul ei ole alati aega korralikult süüa? Kas te tegelete aktiivselt spordiga ja vajate lisaenergiat? Vaid üks 15ml annus vedelat vitamiinijooki on piisav meeste organismi vajaduste rahuldamiseks ja päevase vitamiini- ja mineraalainete vajaduse katmiseks. B-vitamiinid aitavad säilitada normaalseid närvisüsteemi protsesse. Tsink tasakaalustab teie testosteroonitaset ja kaitseb teie immuunsüsteemi.

Kasutamine: Tarbi 15ml jooki enne hommikusööki. Pudeliga kaasas spetsiaalne mõõdutopsik. Enne kasutamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis.

Maitse: Apelsin 

Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

 

 

Sarnased tooted